Aller au contenu principal
Logo Concertgebouw Brugge
Logo Concertgebouw Brugge

KODO On Earth Tour 2026

Organisateur: NG Events

  • Kodo On Earth Tour 2026
mer. 04 mars 2026 -20.00
Ventes externes
Concertzaal
début 20.00
avec une pause
Tous les prix incluent les frais de réservation.

Tickets (via In&Uit)

  • Telefonisch: +32 (0) 78 15 20 20
  • Balie In&Uit

Organisator

NG-Events BV

Luminance is een nieuwe productie die het grenzeloze gevoel van gemeenschap belichaamt dat Kodo heeft gecreëerd door de wereld rond te reizen met taiko onder de noemer "One Earth Tour". Gebaseerd op bijna een halve eeuw toeren, Gebaseerd op bijna een halve eeuw aan tournees brengen zij de spirit van Kodo en hun missie naar het hier en nu!

Dit werk bevat een line-up van nummers die op podia over de hele wereld zijn geperfectioneerd, waaronder Kodo's populaire, orthodoxe stukken zoals O-daiko en Yatai-bayashi, en publiekslieveling Monochrome, Maki Ishii's moderne taiko-meesterwerk. Deze lang bestaande klassiekers worden gecombineerd met nieuwe muziek gemaakt door Kodo's huidige leden, die nieuw leven blazen in het nostalgische repertoire terwijl ze het ensemble vooruit helpen met creatieve, frisse aanbiedingen.

In een wereld met meedogenloze pandemieën en oorlogen zet Kodo zijn One Earth Tour voort, in de hoop dat het geluid van zijn resonerende drums mensen zal opbeuren en verbinden, rimpelingen van hoop zal creëren en duisternis in licht zal veranderen. Dompel uzelf onder in de adembenemende helderheid van Kodo's optreden in een theater bij u in de buurt.

mer. 04 mars 2026 -20.00
Ventes externes
Concertzaal
début 20.00
avec une pause
Tous les prix incluent les frais de réservation.

Tickets (via In&Uit)

  • Telefonisch: +32 (0) 78 15 20 20
  • Balie In&Uit

Organisator

NG-Events BV