Ga naar de hoofdcontent
Logo Concertgebouw Brugge
Logo Concertgebouw Brugge

Dankjewel aan onze Vrienden & Keys

— Bakens in een woelig jaar

vrienden & keys

Hoewel de onzekerheid dit jaar groot was, mochten we toch rekenen op de steun van heel wat Vrienden en Keys-leden. Zonder hen stonden we nooit zo sterk! We hopen je ook tijdens seizoen 21-22 te mogen verwelkomen als Vriend of Keys-lid.

‘We verwenden onze Vrienden in de afgelopen stille tijden thuis met kleine attenties zoals muziek, een kaartje, een Brugse Zot en een boek. Blij om ook bekende gezichten te hebben gezien op Concertgebouw Circuit. Maar nu staan wij vooral écht te popelen om samen aan ieders culturele agenda voor 21-22 te bouwen.’

— Jolien Baeckelandt, verantwoordelijke Vrienden

Wil jij ook Vriend worden van het Concertgebouw?

Als Vriend laat je zien dat je ons huis een warm hart toedraagt en draag je ook meteen financieel een steentje bij. Je geniet van onder meer een vroegboekvoordeel, een gratis vriendenvoorstelling met drankje achteraf en een leuk geschenk!

  • word hier lid
  • betaal jouw bijdrage vóór 7 juni en geniet van alle voordelen

 

Wil je je nog meer engageren? Word lid van The Keys!

Help de ambities van Concertgebouw Brugge mee waar te maken! Door jouw steun als lid van The Keys kunnen we solisten en orkesten van wereldklasse naar Brugge halen, jonge musici ondersteunen in hun ontwikkeling en de topkwaliteit van onze piano’s blijven garanderen. Daarnaast geniet je van talloze voordelen en word je deelgenoot van ons artistieke, politieke en ondernemersnetwerk.

  • ontdek hier alle voordelen
  • word lid vóór 7 juni om te genieten van het vroegboekvoordeel
  • vrijblijvend info via mail of 050 47 69 62

‘Het afgelopen jaar hebben we allemaal ervaren hoe nuttig technologie is om contact te kunnen houden en ons leven te organiseren. Tegelijk werd daarmee ook duidelijk hoe onvervangbaar een live (concert)beleving is, net als het samenzijn met gelijkgestemden. Dat het Concertgebouw de plek bij uitstek is om dit te ervaren, is eens te meer bewezen.’

— Peter Poppe, promotor van The Keys